Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów i ekspertów zajmujących się długowiecznością. Dajemy ci wiedzę, dzięki której będziesz żyć dłużej i zdrowiej.
Poznaj nas lepiej
dr n. biol. Joanna Podgórska
Chief of Science

Jestem doktorem nauk biologicznych ze specjalnością biochemia, w dyscyplinie neurochemia. 

Doktorat ukończyłam w Instytucie Biologii Doświadczalnej Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w Centrum Neurobiologii. Absolwentka studiów podyplomowych z Psychosomatyki i somatopsychologii (SWPS Warszawa), Żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie (AWF Warszawa) oraz Prowadzenia i Monitorowania Badań Klinicznych (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie). Jestem wykładowcą akademickim na Uniwersytecie SWPS, szkoleniowcem, edukatorem w Stowarzyszeniu PsycheSomaPolis, członkinią Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego, twórcą autorskich suplementów wspierających pracę mózgu (HealthLabs).

mgr Aldona Gajek

Uczę pacjentów o tym, jakie badania, kiedy i dlaczego wykonać, by głupio nie umrzeć.

Nazywam się Aldona i jestem kobietą w laboratorium. Uczę pacjentów o tym, jakie badania, kiedy i dlaczego wykonać, by głupio nie umrzeć. Pomagam zapewnić wiarygodność badań i pokazuje, co na nie wypływa.


mgr Daria Łukowska

Jestem dietetyczką pracująca w nurcie dietetyki klinicznej oraz prowadzę popularnonaukowy kanał na YouTube "Forma na życie".

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku "Dietetyka" oraz Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku "Fizjoterapia". Na co dzień współpracuję z podopiecznymi nad poprawą ich zdrowia, stylu życia i nawyków żywieniowych, a także prowadzę podcast i kanał na YouTube „Forma na życie”, gdzie promuje holistyczne podejście do zdrowia. Jestem autorką szkoleń, webinarów i licznych artykułów popularnonaukowych, głównie w temacie diet roślinnych, ketogenicznych, a także nietolerancji histaminy, cyklu dobowego, postów przerywanych, morsowania i epigenetyki.

Moją pasją jest psychologia, którą aktualnie studiuje na warszawskim SWPS, aby jeszcze lepiej móc zrozumieć zachowania i wybory drugiego człowieka. Odstresowują mnie zajęcia aktorskie i praca nad emisją głosu, a także spacery po lesie z moim psem :)


dr n. med. Edyta Lelonek

Pracuję na stanowisku adiunkta w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W 2018 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii, a rok później uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa – wenerologa.

Obecnie zgłębiam naukowo zagadnienia dotyczące mikrobiomu jelitowego u pacjentów z chorobami skóry, a w prywatnej praktyce
wykorzystuję sprzęty hi-tech tj. lasery bazując na szerokim doświadczeniu w leczeniu i zapobieganiu chorobom skóry czy procesom starzenia. Nieustannie szkolę się z zakresu dermatologii funkcjonalnej wdrażając holistyczny model opieki nad pacjentem.
Stale podnoszę moje umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach z zakresu dermatologii, medycyny przeciwstarzeniowej i dermatochirurgii w Polsce oraz na zagranicznych kongresach, także jako wykładowca.  Ponadto jestem autorką wielu prac naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermatologów (ISD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Prywatnie pasjonatka górskich wędrówek, surfingu, jogi oraz posiadaczka dwóch kotów syberyjskich.


mgr farm. Zofia Winczewska

Jestem farmaceutką i popularyzuję wiedzę dotyczącą racjonalnej suplementacji w oparciu o naukę (EBM).

Jestem absolwentką wyższych studiów farmaceutycznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (2015). Po studiach zaczęłam zgłębiać tematy związane z medycyną prewencyjną i wpływem niedoborów witamin i minerałów na zdrowie człowieka. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach ciągłych i kongresach poświęconych tematowi dietoterapii i suplementacji spersonalizowanej w różnych jednostkach chorobowych. Prowadziłam także indywidualne konsultacje dla pacjentów, które dały mi solidne doświadczenie i praktykę.

Obecnie prowadzę szkolenia i wykłady zarówno dla zawodów medycznych, jak i pacjentów interesujących się zdrowym stylem życia. Propaguję wiedzę i edukuję także poprzez swojego bloga oraz media społecznościowe. Moim marzeniem jest stworzenie holistycznego systemu prewencji zdrowotnej w oparciu o fachową wiedzę, co pozwoli nam nie tylko na dłuższe życie, ale i jego lepszą jakość.


mgr Kinga Rajchel

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną i psychoterapeutą poznawczo–behawioralnym w trakcie certyfikacji.

Specjalizuję się w diagnozie psychologicznej w praktyce klinicznej i jestem psychoterapeutą w trakcie Szkoły Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Prowadzę gabinet psychologiczny oraz konsultacje online. Pracuję również w zespole Therapify–aplikacji dla psychoterapeutów i pacjentów, jako Community Leader i odpowiadam za część merytoryczną projektu. Popularyzuję wiedzę w mediach poprzez nagrywanie podcastu, prelekcje i działalność psychoedukacyjną. Angażuję się w projekty naukowe. W praktyce klinicznej koncentruję się na zaburzeniach lękowych i zaburzeniach nastroju.

mgr inż. Ewelina Kamińska

Doktoryzuję się w dziedzinie epigenetyki i biologii chemicznej na Uniwersytecie Ludwiga i Maksymiliana w Monachium.

Ukończyłam studia na kierunku genetyki ludzkiej na Uniwersytecie w Nottingham. Aktualnie jestem doktorantką na wydziale chemii organicznej na LMU w Monachium. Przedmiotem moich badań są mechanizmy powstawania modyfikacji epigenetycznych DNA. Dodatkowo studiuję endokrynologię kliniczną na Uniwersytecie w Cardiff, ponieważ fascynuje mnie fizjologia człowieka i jej powiązanie z genetyką. Jestem autorką bloga www.motivelina.com, gdzie popularyzuję naukę oraz motywuję kobiety do prowadzenia kariery naukowej. W wolnych chwilach piszę artykuły popularnonaukowe, należę do forum ekspertów Forbes Polska.

dr Maciej Duczyński

Jestem fizjoterapeutą, na co dzień zajmuję się pracą z pacjentami z dolegliwościami układu pokarmowego powiązanymi z narządem ruchu.

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, na co dzień zajmuję się pracą z pacjentami z dolegliwościami układu pokarmowego powiązanymi z narządem ruchu. W science team zajmuję się tematami związanymi z wpływem naszych codziennych nawyków ruchowych i żywieniowych na samopoczucie. Jestem przekonany, że drobne zmiany w naszym życiu prowadzą do dużych efektów, także chętnie piszę o tym jak w przyjazny i prosty sposób zadbać o siebie by czuć się lepiej w swoim ciele.

O NAS
OBSERWUJ NAS
Copyright © 2021 – Mazuko sp. z o.o.