Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów i ekspertów zajmujących się długowiecznością. Dajemy ci wiedzę, dzięki której będziesz żyć dłużej i zdrowiej.
Poznaj nas lepiej
mgr Aldona Gajek

Uczę pacjentów o tym, jakie badania, kiedy i dlaczego wykonać, by głupio nie umrzeć.

Nazywam się Aldona i jestem kobietą w laboratorium. Uczę pacjentów o tym, jakie badania, kiedy i dlaczego wykonać, by głupio nie umrzeć. Pomagam zapewnić wiarygodność badań i pokazuje, co na nie wypływa.


mgr farm. Zofia Winczewska

Jestem farmaceutką i popularyzuję wiedzę dotyczącą racjonalnej suplementacji w oparciu o naukę (EBM).

Jestem absolwentką wyższych studiów farmaceutycznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (2015). Po studiach zaczęłam zgłębiać tematy związane z medycyną prewencyjną i wpływem niedoborów witamin i minerałów na zdrowie człowieka. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach ciągłych i kongresach poświęconych tematowi dietoterapii i suplementacji spersonalizowanej w różnych jednostkach chorobowych. Prowadziłam także indywidualne konsultacje dla pacjentów, które dały mi solidne doświadczenie i praktykę.

Obecnie prowadzę szkolenia i wykłady zarówno dla zawodów medycznych, jak i pacjentów interesujących się zdrowym stylem życia. Propaguję wiedzę i edukuję także poprzez swojego bloga oraz media społecznościowe. Moim marzeniem jest stworzenie holistycznego systemu prewencji zdrowotnej w oparciu o fachową wiedzę, co pozwoli nam nie tylko na dłuższe życie, ale i jego lepszą jakość.


mgr Kinga Rajchel

Jestem psychologiem specjalizującym się w diagnozie psychologicznej w praktyce klinicznej i psychoterapeutą w trakcie Szkoły Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Prowadzę gabinet psychologiczny oraz konsultacje online. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim najaktualniejszą dostępną wiedzą opartą na dowodach naukowych i etyką zawodu psychologa. W praktyce klinicznej koncentruję się na zaburzeniach lękowych i zaburzeniach nastroju. Jestem członkiem zespołu naukowego w projekcie Jak Nie Umrzeć pod kierownictwem dr Joanny Podgórskiej.
Pracuję również jako kurator cyklu psychoedukacyjnego Domu Kultury Kadr na warszawskim Mokotowie oraz w zespole Therapify–platformie dla psychoterapeutów i pacjentów. Popularyzuję wiedzę w mediach poprzez nagrywanie podcastu, prelekcje i działalność psychoedukacyjną. Angażuję się w projekty naukowe. Aktualnie koordynuję teamem psychoterapeutek kampanii She Moves Us marki Puma i w jej ramach prowadzę konsultacje.

dr n. med. Karolina Karabin

Biolog molekularny i diagnostą laboratoryjnym z ponad 10-letnim stażem w pracy laboratoryjnej. Ukończyła Studium Medycyny Molekularnej oraz jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie biologii medycznej obroniła na I Wydziale Lekarskim WUM. W pracy naukowej zawsze interesowały ją mechanizmy molekularne powstawania różnych chorób, ponieważ według niej jest to klucz do ich zapobiegania i punkt wyjścia do opracowywania skutecznych terapii.Z tego powodu w jej pracy doktorskiej zajmowałam się zagadnieniem podłoża genetycznego białaczek u dorosłych i możliwością zastosowania u nich terapii celowanych. Karoliny pasją jest dietetyka i tematy związane ze zdrowiem naszego przewodu pokarmowego. Szczególnie interesuje ją wpływ szeroko pojętego współczesnego stylu życia na procesy molekularne w organizmie. Dlatego na co dzień jako specjalista w zakresie diagnostyki laboratoryjnej zajmuje się opracowywaniem badań laboratoryjnych (Cambridge Diagnostics Polska), które pozwalają na personalizację żywienia. Oprócz tego ze specjalistami i pacjentami dzieli się praktyczną wiedzą dotyczącą diagnostyki i dietoterapii chorób na konferencjach, szkoleniach, webinarach oraz na łamach czasopism branżowych i portali internetowych. Zwolenniczka racjonalnej medycyny opartej na faktach.

NAPISZ DO NAS
kontakt@mazukogroup.pl
OBSERWUJ NAS
Copyright © 2021 – Mazuko sp. z o.o.